چرا باید وبلاگ بنویسید؟

چرا باید وبلاگ بنویسید؟

آیا در وبلاگ نویسی تازه کار هستید ؟ یا هنوز وبلاگ خود را راه اندازی نکردید ؟ یا به این فکر می‌کنید که چرا باید وبلاگ بنویسید. در ادامه به چند نکته اشاره می‌کنم که شما را به نوشتن در وبلاگ شخصی خود ترغیب کند.

۱-وبلاگ مکانی است برای ارائه دانش و تفکر شما

وبلاگ نویسی به شما کمک می‌کند که تفکرات خود را با هزینه کم در اختیار دیگران قرار دهید . همچنین ، میتوانید اطلاعاتی که دارید را در اختیار دیگران قرار دهید.همینطور ، نوشتن کاری است که خیلی‌ها دوست دارند اما سعی کنید با انتشار نویسه‌های خود به دیگر افراد چیزی بیاموزید.

۲-ارزان ترین راه ممکن برای ارائه مطالب

وبلاگ نویسی ، ارزان ترین راه ممکن برای برقراری ارتباط با کاربران است که میتوانند در آینده به مشتریان شما تبدیل شوند و یا به شناسانده تر شدن شما در جوامع کمک کنند. از هر دست بدهید از همان دست هم پس خواهید گرفت ! پس بدانید که آموختن بعضی چیزها به مردم ، به پیشرفت خود شما نیز کمک می‌کند.

۳-سرگرمی‌همراه با سود و لذت

اگر از فعالیت بیش از اندازه خود در شبکه‌های اجتماعی خسته شده اید و دوست دارید تا با کار بهتری سرگرم شوید. وبلاگ نویسی را انتخاب کنید.لذت قرار گرفتن در جمع‌های وبلاگ نویسان ، یافتن دوستان جدید و پاسخ دادن به سوالات دیگر افراد را از دست ندهید.

۴ -افزایش قدرت سخن گفتن و نوشتن

اگر بخواهید در آینده و یا حال ، رزومه کاری خود را بنویسید ، مطمئنا از وبلاگ نویسی تشکر می‌کنید . چون نوشتن مطالب خوب برای یک وبلاگ حرفه ای ، نیاز به دانش و قدرت نوشتن خوبی دارد که بعد از مدتی نوشتن ، به دست می‌آید و می‌تواند در پیشر

۵-کسب درآمد

نمیدانید که چگونه از یک وبلاگ درآمد کسب کنید ؟ شما میتوانید با نمایش بنر‌های تبلیغاتی و نوشتن برای دیگران ، به کسب درآمد بپردازید . البته ، در ایران استقبال زیادی از وبلاگ نویسان متوسط نشده است و کسب درآمد خوب ، تنها به چند وبلاگ بزرگ کشور رسیده است .اما با فعالیت متداول میتوان به این مهم دست یافت و توجه شرکت‌های بزرگ را به خود جلب کرد.

امیدوارم که با همین ۵ نکته کوتاه ، به نوشتن وبلاگ تمایل پیدا کرده باشید و شاهد طلوع وبلاگ‌های قوی در وبلاگستان فارسی باشیم.


دانلود + ادامه مطلب