اقدامات ضروری بعد از انتشار پست جدید !


اقدامات ضروری بعد از انتشار پست جدید !

یکی از مشکلات بزرگ وبلاگ نویس‌ها این است که ، پست را با دقت زیاد و تحقیق فراوان مینویسند اما ترافیک مناسبی ندارند . امروز میخواهم به چندین راه از این روش‌های دریافت ترافیک اشاره کنم . امیدوارم که از آن‌ها استفاده لازم را ببرید.

مرحله اول – پست خود را پینگ کنید.

پینگ ، یک سرویسی است که دیگر سایت‌ها و سرویس‌ها را با خبر میسازد که در سایت شما یک مطلب جدید ارسال شده است . در سایت‌های وردپرسی شما میتوانید ، لیستی از این سرویس‌ها را در بخش تنظیمات وبلاگ خود قرار دهید .

همچنین ، شما میتوانید پینگ دستی هم داشته باشید . من باز هم دوست دارم تا پینگ دستی هم برای پست جدیدم انجام دهم. میتوانید از pingomatic.com ، pingler.net استفاده کنید.

مرحله دوم – انتشار در فیس بوک و توییتر.

من یک اکانت فیس بوک و یک اکانت توییتر دارم ، قصد دارم که از این به بعد خودم هم تنبلی را کنار بگذارم و من هم انتشار دهم ! . انتشار در این سایت‌ها هم باعث افزایش link popularity شما میشود هم مقداری ترافیک به دنبال دارد.

مرحله سوم – ارسال خبرنامه

شما میتوانید به اعضای سایت خود ، خبرنامه بفرستید و آن‌ها را از پست جدید مطلع کنید . در این روش زیاد افراط نکنید ! چون باعث ناراضی شدن کاربران از تعداد زیاد ارسال‌های شما خواهد شد. برای این کار میتوانید از Mail chimp استفاده کنید .

مرحله چهارم – انشار در فرندفید !

اگر در فرند فید حساب کاربری ندارید همین الان یکی برای خود درست کنید ! . فرند فید ، یکی از سایت‌هایی است که باعث افزایش link popularity شما میشود و همچنین باعث افزایش بازدید شما میشود . در گروه‌های پربازدید در فرند فید عضو شوید، بعضی از انها مخالفتی با ارسال مطلب در انها ندارند . بک لینک رایگان و چشم‌های بیشتری برای دیده شدن ، در انتظارتان هستند !

مرحله پنجم – انتشار در سایت‌های وب ۲ مثل بالاترین .

بالاترین یکی از بزرگترین وبسایت‌های وب ۲ در ایران است ، بالاترین بازدید فراوانی از همه اقشار جامعه دارد . پس ! ارزشش را دارد که یک دعوتنامه برای خود دست و پا کنید !.

امیدوارم که از این روش‌ها برای پیشرفت خود استفاده کنید و کاربران زیادی را با وبلاگ یا سایت خود آشنا کنید.


دانلود + ادامه مطلب