whatpulse ، چند متر با موس حرکت کرده اید؟

اکثر کسانی که در روز با کامپیوتر کار میکنند ، شاید روزی به این فکر بیافتند که چقدر از صفحه کلیدشان کار کشیده اند و یا چند متر موس را حرکت داده اند .

معرفی هفته : whatpulse ، چند متر با موس حرکت کرده اید؟

امروز قصد دارم تا به معرفی سرویس  WhatPulse بپردازم . این سرویس ، به شما اجازه میدهد تا تعداد کلید‌های فشرده شده صفحه کلید خود ، تعداد کلیک‌ها ، میزان حرکت موس بر حسب مایل را بدانید . همچنین ، این سرویس میتواند با توییتر ارتباط برقرار کند و مثلا هر ۱۲ ساعت ، اطلاعات کلیک‌ها و دکمه‌های فشرده شده را بر روی آن ارسال کند.

طبق گفته مسئول whatpulse در صفحه درباره پالس ، این سرویس یک key logger نیست و فقط وظیفه شمارش دکمه‌ها و کلیک‌ها را دارد و اطلاعات شما را ذخیره نمیکند.این نرم افزار، دارای رتبه بندی نیز میباشد . به شما اجازه میدهد تا بدانید در بین دیگر افراد در رتبه چندم قرار گرفتید !

برای ورود به whatpulse  کلیک کنید.

ابتدا در سایت whatpulse ثبت نام کنید و نرم افزار مربوطه اش را دریافت کنید . سپس نام کاربری و پسوردی که در سایت ساخته اید را در نرم افزار وارد کنید . حال نرم افزار شروع به شمارش میکند . هر وقت دوست داشتید پالس کنید ، بر روی ایکن نرم افزار در TaskBar کلیک کنید و pulse now  را انتخاب کنید .


مطالب دیگر


تبادل لینک – یک امر مهم برای هر سایت وو بلاگ !؟!!

دریافت هدیه رایگان از سایت Xpango = ثبت نام كنید گوشی بگیرید

در لینک از چه کلماتی استفاده کنیم ؟

ابزارهای رایگانی که وبلاگ نویسها بدون آنها نمی توانند زندگی کنند

این سایت بصورت رایگان به شما ۱۰۰۰ تا بک لینک هدیه میده


دانلود + ادامه مطلب