چرا باید در مطالبتان از عکس استفاده کنید ؟

تیتر ، اولین بخشی است که ذهن خواننده را برای خواندن ادامه مطلب تشویق می‌کند. تصاویر ، بعد از تیتر‌ها ، مهمترین بخش یک پست هستند.

چرا باید در مطالبتان از عکس استفاده کنید ؟

۱- عکس‌ها میتوانند بازدید کنندگان شما را کنجکاو کنند

عکس‌های جذاب و مرتبط با موضوع وبلاگ شما ، می‌تواند بازدید کننده‌ها را ترغیب به خواندن ادامه مطلب کند . عکس‌ها میتوانند ، ذهن بازدید کننده را درگیر موضوع شما کنند . پس آنها را فراموش نکنید !

۲- میتوانند به زیبایی سایت شما کمک کنند

عکس‌های مرتب و دارای یک اندازه ، میتوانند در زیبای و به نظم درآوردن یک سایت کمک کنند.همچنین ، با ترکیب رنگ‌های خود میتوانند قالب شما را از یک نواختی و تکراری بودن برای کاربران حفظ کند.

۳- مطالب شما را در ذهن تثبیت می‌کنند

شاید شما هم مثل من لوگوی یک شرکت را در ذهن داشته باشید اما هر چه فکر می‌کنید که مربوط به کدام شرکت است ، یادتان نمی‌آید . عکس‌ها از مطالب بیشتر در ذهن می‌مانند .پس استفاده از عکس‌ها ، سایت شما را در ذهن کاربر تثبیت می‌کند.

۴ – میتوانند پست‌های شما را خواندنی تر کنند

نشستن پشت کامپیوتر و خواندن مطالب برای چند ساعت میتواند به چشم‌های شما آسیب فراوانی وارد کند ، برای همین شرکت آمازون برای کتاب خوان الکترونیکی خود ، یک سیستم user friendly طراحی کرده است تا کاربران بتوانند راحت تر متن‌های طولانی را بخوانند . عکس‌ها را در بین متن‌های طولانی خود استفاده کنید تا با تغییر رنگ در چشم کاربر ، تجربه لذت بخش تری از خواندن در ذهنش بماند.


مطالب مرتبط

چگونه تیتر سایت و وبلاگ را انتخاب كنیم

بعد از انتشار پست جدید این اقدامات ضروری است !

چرا بازدید کنندگان از سایت شما فرار می کنند ؟دانلود + ادامه مطلب