قیمت:   6,000 تومان 

هنر عشق بازی استاد دهنوی ، مجری برنامه گلبرگ


هنر مدیریت زندگی جدید نسخه 1 و 2

نسخه كاملسلام، وقتتون بخیر

اگر شما از آن دسته از كسانی هستید كه در زندگی زناشویی خود مشكلات جدی دارند و آنگونه كه باید از همسر خود لذت نمی برید و به دنبال كامیابی های جنسی رؤیایی در زندگی مشتركتان هستید یك پیشنهاد ویژه برایتان داریم كه در طول مدت زندگی تان بی نظیر است.


ما به شما یک مجموعه فوق العاده و کم یاب را توصیه میکنیم که قطعا از این مجموعه ارزشمند استفاده های بسیاری خواهید برد


این مجموعه شامل دو بخش است
و نسخه کامل فقط توسط گروه ما ارایه میشود


بخش اول :
هنر عشق بازی استاد دهنوی

حتما نام حجة الاسلام دهنوی را تاكنون شنیده اید؟ كارشناسی خوش اخلاق و خبره در حوزه مسائل جنسی و زناشویی كه پایه ثابت برنامه گلبرگ شبكه 3 سیما هستند كه چند سالی است از رسانه ملی پخش می شود.

مجموعه ای كه همینك برایتان آماده كرده ایم اما چیزی متفاوت و واقعا دیدنی و قابل تامل برای زوج های ایرانی است ، مجموعه ای تصویری با كیفیتی عالی در زمینه بررسی و حل مشكلات زناشویی كه به زبان بسیار ساده  و شیرین از سوی آقای دهنوی مطرح و پاسخ داده می شوند.

استفاده از این مجموعه را به همه زوج های گرامی توصیه می كنم چرا كه كلید حل بسیاری از مشكلات جنسی شما و همسرتان در این مجموعه افشاء می شود به گونه ای كه شما پس از استفاده از این مجموعه خواهید توانست:

 • اختلالات جنسی خود و همسرتان را شناخته و به سادگی برطرف كنید
 • مشكلات سرد مزاجی خانم ها را در كوتاه ترین زمان و با كارهایی ساده برای همیشه حل كنید
 • رغبت خود و همسرتان به رابطه جنسی را به شدت افزایش دهید
 • به رابطه یكنواخت خود و همسرتان رنگ و بویی تازه از تنوع و هیجان ببخشید
 • كاری كنید تا همسرتان بیشتر از شما عاشق عشق بازی و همبستری شود
 • دید تازه ای از رابطه زناشویی بدست آورید و همسر خود را همانند روزهای آغازین تر و تازه ببینید
 • و ده ها تكنیك كاربردی دیگر كه قطعا زندگی زناشویی شما را از این رو به آن رو می كند

همیشه هر مشكلی در زندگی راه حلی دارد اما مشكلات جنسی و زناشویی از جمله مشكلاتی است كه نمی توان به سادگی با دیگران مطرح كرد و درخواست كمك كرد به خصوص باتوجه به حیائی كه ما ایرانیان داریم.

ما با توجه به این نكته مهم اقدام به گردآوری این مجموعه نفیس كردیم كه حقیقتا تماشای آن ، چه برای خانم و چه برای آقا دیدنی و پندآموز هست نیازی نیست ده ها هزارتومان پول مشاوره بدید و با شرم و حیاء سوالات خود را مطرح كنید بلكه با یكبار هزینه كردن بسیاری از فوت و فن های روابط جنسی را یاد بگیرید.


بدون تردید رابطه جنسی شما پس از مشاهده این مجموعه تغییر  محسوسی خواهد كرد و شما از این همه تغییر شگفت زده خواهید شد!!!
شخصا معتقدم هر زوج ایرانی به وجود چنین مجموعه ای در خلوت شان نیاز دارند چون متاسفانه در مملكت ما خط قرمزهای اشتباهی است كه واقعا مانع از آموزش صحیح این مطالب برای ما می شوند. این نكته در خود این مجموعه به صراحت توسط آقای دهنوی هم ذكر شده و ایشان هم از این وضع ابراز نارضایتی و گله می كنند.


اما تیم سایت ما بر آن شد تا این مجموعه رو به طور كامل و با كیفیت بالا و بدون سانسور برای شما عزیزان آماده كند تا شما هم بزودی شاهد تغییرات شیرینی در روابط زناشویی تان باشید.


در این برنامه مطالبی را از زبان حجة الاسلام دهنوی می شنوید كه هرگز در تلویزیون مطرح نشده و چهره ای زیبا از اسلام ناب محمدی به شما نشان می دهند كه در رسانه ملی هرگز نمی توان به آنها حتی اشاره هم كرد چه رسد به توضیح شان.

قیمت  : 6000 تومان  

ارسال سریع به تمام نقاط كشور


 


هشدار جدّی: با توجه به اینكه این مجموعه متناسب با شرایط زن وشوهر های گرامی تهیه شده لذا پس از تهیه آن ، از تماشای این مجموعه در كنار كودكان و یا سایر اعضای خانواده جدا پرهیز كنید و فقط در خلوت خودتان و همسر محترمتان به تماشای آن بپردازید


رابطه ای لذت بخش اما متفاوت در انتظار شماست...


بخش دوم :
 مجموعه بیان احکام زناشویی استاد دارینی

که به صورت هدیه برای شما ارسال میشود

 در قسمت اول که  در بالا به آن اشاره شد احکام و مسایل شرعی ویژه ی اتاق خواب گفته نشد و قرار بر این شد تا این مبحث در جلسه ای جداگانه تحت بررسی و بحث قرار گیرد که هم اکنون این مبحث هم بطور کامل و بدون کوچکترین سانسوری در این مجموعه نفیس قرار داده شده تا شما با یکبار هزینه کردن هنر عشقبازی را بصورت کامل و یکجا در اختیار بگیرید

اجرای مبحث احکام شرعی به استاد دارینی تعلق گرفته که یکی از کارشناسان ثابت قسمت پاسخ به احکام آستان قدس رضوی در حرم مطهر حضرت رضا ( علیه السلام(می باشند.

 
ایشان با بیانی بسیار شیوا و رک مسائلی شنیدنی از اتاق خواب را برای شما بازگو میکنند که قطعا بهت و حیرت شما را برخواهد انگیخت چراکه بسیاری از ما آنقدر درگیر مشکلات زندگی روزمره ی خود شده ایم که از آموختن نکات کلیدی و مسائل شرعی مربوط به اتاق خواب غافل شده ایم و به خاطر محدودیت هایی که در ایران داریم در تمام مقاطع تحصیلی از آموزش این نکات حیاتی محروم بوده ایم. تماشای این سمینار مطمئنا دیدگاه شما را نسبت به بسیاری از مسائل شرعی پیرامون رابطه زناشویی تان تغییر خواهد داد و خودتان هم تعجب خواهید کرد که اسلام چقدر در این زمینه بر شما آسان گرفته و شما خود را به زحمت می انداخته اید.در این بخش از نسخه طیف مسایل مطرح شده به قدری متنوع و جذاب است که ارایه فهرست کامل عناوین آن برایمان مقدور نیست اما به اختصار تیتر مهمترین آنها را در زیر می آوریم:

 • چگونه غسل جنابت را برای خود آسان کنیم ؟ نحوه ی غسل سریع و راحت جنابت
 • آیا می دانید در بسیاری از جاها غسل جنابت بر شما واجب نیست؟
 • تکلیف آب هایی که در آقایان و خانم ها در شرایط مختلف بیرون می آید چیست؟ بصورت تک به تک بررسی و پاسخ داده می شوند.
 • حکم سقط جنین در ابتدا ‏، پس از یک ماهگی و پس از 4 ماهگی چیست؟
 • حکم زنی که شوهرش مسافرت است و در ماه رمضان از سفر برمی گردد و از وی درخواست رابطه زناشویی میکند چیست؟
 • اگر زن و شوهری به مهمانی رفتند و در آنجا رابطه برقرار کردند و رویشان نشد بروند غسل کنند
 • تکلیف شان چیست و چه راه حل شرعی برای این کار وجود دارد که بدون غسل نماز بخوانند ؟
 • اگر در ماه رمضان زن و شوهر باهم همبستر شدند و حمام نرفتند به این امید که قبل از سحر بیدار می شوند اما خواب ماندند تکلیف نماز روزه شان چیست؟
 • در هنگام حیض خانمها ، چگونه می توان با همسر رابطه برقرار کرد بدون اینکه گناهی مرتکب شد؟
 • حکم همبستری زن و شوهر در شب شهادت اهل بیت (علیهم السلام) چیست؟
 • رابطه زناشویی از پشت بین زن و شوهر چه حکمی دارد؟
 • زن و شوهری که در شرف طلاقند تا چه زمانی حق دارند رابطه زناشویی برقرار نکنند؟
 • تکلیف وازکتومی و دستگاه های آ یو دی برای جلوگیری از بارداری از نظر شرعی چیست؟

کلیه ی مطالب بالا به همراه ده ها مطلب آموزنده ی دیگر به طور کامل و بدون هیچگونه سانسوری در این مجموعه ی ناب در اختیار شما قرار داده می شود.یك نکته مهم:  این مجموعه با عنوان: "  نسخه 1 و 2 هنر مدیریت زندگی جدید " ارسال می شود نه ”هنر عشق بازی  2“ بنابراین دقت داشته باشید که بسته را با نام نسخه 1و 2 هنر مدیریت زندگی جدید دریافت میکنید این امر به دلیل درخواست کثیری از شما خریداران گرامی می باشد.خبر ویژه: اینکه هم اکنون نسخه کامل این مجموعه که در هیچ کجا نمی توانید مشابه آن را پیدا کنید بصورت اختصاصی و بدون سانسور برای مدتی محدود به فروش می رسد متاسفانه این امکان برای مدت کوتاهی در اختیار ماست پس تا قبل از اتمام این فرصت و زودتر از دیگران به این مجموعه ی نفیس دست پیدا کنید!روش خرید: برای خرید این محصول ارزشمند ، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول  مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


قیمت : 6000 تومان 

ارسال سریع به تمام نقاط كشور

 دانلود + ادامه مطلب